Szósty Bal Charytatywny CORDARE

Posted on Posted in Bez kategorii

Szósty bal Charytatywny CORDARE odbył się w sobotę 12 listopada 2022 r. w gościnnych progach dąbrowskiego Hotelu Cristal Park. Ku radości organizatorów zaproszenie na bal przyjęło wiele osób, zarówno tych zaprzyjaźnionych z fundacją od początku jej istnienia, jak i nowych sympatyków CORDARE.

W części oficjalnej członkowie zarządu Fundacji przedstawili pokrótce działania CORDARE w minionym roku. Tradycyjnie wyrażono publicznie wdzięczność i wręczono dyplomy kolejnym donatorom. Szczególnie wyróżnienia otrzymali Państwo: Małgorzata i Józef Węcowie oraz Teresa i Józef Gondkowie, Pani Ewa Wielgus oraz Panowie Damian Błachaniec i Jerzy Kuca.

Wyłoniono również  laureata Statuetki CORDARE 2022. Został nim w tym roku wyjątkowy gość balu – ks. bp Artur Ważny.

Jak co roku balowi towarzyszyła aukcja charytatywna. Jej organizacja była możliwa dzięki darczyńcom, którzy przekazali cenne i atrakcyjne dary na cele charytatywne.  Hojność  okazana przez gości balu podczas aukcji  – okazała się imponująca, za co serdecznie dziękujemy.

Słowa podziękowania Fundacja kieruje również do Zespołu Muzycznego KROSS oraz zespołu wokalnego CANTABILE z GCK w Żabnie za charytatywne uatrakcyjnienie uroczystości śpiewem i muzyką oraz przedstawicielkom Stypendystów za pomoc w przygotowaniu i obsłudze aukcji.

Wszystkim Państwu gorąco dziękujemy, licząc na Państwa życzliwą obecność i pomoc w przyszłości. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z balu.

Filmik AUKCJA (kliknij) nagrała Agata Forgiel

Fot. Joanna Foszcz, Aniceta Maryniak, Jolanta Kosiniak, Marcin Frąc