Artem Putivtsev zagra z CORDARE dla Ukrainy

Posted on Posted in Bez kategorii
To wbrew pozorom nie jest zapowiedź sensacyjnego transferu piłkarskiego, ale informacja dla wszystkich zatroskanych losem Ukrainy, którzy chcieliby włączyć się w pomoc ofiarom wojny.
Pochodzący ze zburzonego przez sowieckie wojska Charkowa wielokrotny reprezentant Ukrainy i broniący od wielu lat barw Brukbetu Artem Putivtsev włączył się w akcję pomocy ofiarom wojny Fundacji CORDARE.

W ramach zorganizowanej na ten cel zbiórki środków na stypendia dla ukraińskich dzieci p.n. CORDARE Ukrainie  (wpłaty gotówkowe oraz przekazanie 1%) zdecydowaliśmy się przygotować też aukcję charytatywną. Wśród przedmiotów wystawionych przez Fundację na Allegro Charytatywni  jest do wylicytowania także kolacja dla 6 osób z udziałem właśnie Artema Putivtseva. Wywiad z piłkarzem na temat bratobójczej wojny w Charkowie ukazał się  27.03.2022r.  na stronie sportowefakty.wp.pl

Fanów talentu tego wybitnego sportowca, chcących wesprzeć ofiary wojny  zapraszamy do udziału w  licytacji lub innych formach wsparcia, do których zachęcamy w poprzednim artykule na naszej stronie.
LINKI DO AUKCJI:
  • kolacja z Artemem Putivtsevem:    ♥ SPRZEDANO – DZIĘKUJEMY ♥