V Bal Przyjaciół CORDARE

Posted on Posted in Bez kategorii

Piąty bal i aukcja charytatywna za nami. Jeszcze przed wybuchem czwartej fali epidemii, po przeprowadzeniu licznych konsultacji  i odpowiadając na oczekiwania  naszych Przyjaciół i Sympatyków zdecydowaliśmy się zorganizować kolejny bal.  Odbył się on w pierwszą sobotę listopada. Jesteśmy wdzięczni, że spore grono osób odpowiedziało na nasze zaproszenie. Wśród gości były osoby zaprzyjaźnione z nami od dawna, ale też nowi Sympatycy CORDARE.  Swoją obecnością zaszczyciła nas  m.in. wielokrotna mistrzyni Europy i Polski, szpadzistka, reprezentantka Polski na Olimpiadzie w Tokio – Pani Renata Kanapik Miazga.

Po raz kolejny spotkaliśmy się z wielką hojnością podczas organizacji i przebiegu aukcji charytatywnej.

Tradycją balów CORDARE  jest wyróżnianie naszych stałych darczyńców. Tym razem szczególnie podziękowano kilku parom małżeńskim, które od początku systematycznie wspierają działania Fundacji. Pamiątkowe dyplomy otrzymali  Państwo: Dorota i Wojciech Buczkowie, Beata i Marek Krechniakowie, Elżbieta i Bogdan Zabdyrowie oraz Agata i Jerzy Frącowie.

Warto było spotkać się ponownie w gościnnych progach Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej. Warto – nie tylko ze względu na to, że bale i aukcja w istotny sposób pomagają realizować  cele statutowe Fundacji, umożliwiając  coroczne wypłacanie stypendiów uczniowskich i studenckich naszym podopiecznym. Warto – ponieważ takie spotkania w gronie ludzi życzliwych, serdecznych, szczodrych – niezwykle ubogacają i uskrzydlają!

Fundacja CORDARE nie mogłaby działać bez tej właśnie atmosfery życzliwości i otwartości na potrzeby innych. Otaczanie się ludźmi dobrego serca jest nam potrzebne do życia jak powietrze, pozwala żyć sensownie. Dlatego zamierzamy pielęgnować tę atmosferę przyjaźni. Niech rozkwita jak pewna róża jerychońska, która “ożyła” podczas balowego wieczoru.  Relacje, podobnie jak rośliny, wymagają pielęgnacji 🙂

Uczestnikom V Balu CORDARE oraz Darczyńcom jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Słowa podziękowania kierujemy również do zespołu muzycznego KROSS oraz pary tanecznej ze Szkoły Tańca Sun Salsa za charytatywne uświetnienie imprezy. Wszystkim Państwu dziękujemy za prawdziwie “cordarową” przyjaźń!