Dziękujemy !

Posted on Posted in Bez kategorii

Tegoroczna internetowa Aukcja Charytatywna Fundacji CORDARE dobiegła końca. Z serca dziękujemy Wszystkim Osobom, które wzięły w niej udział! Dziękujemy zarówno Ofiarodawcom, którzy przekazali różne przedmioty i usługi na aukcję, jak i  Osobom, które odpowiedziały na oferty prezentowane przez naszą Fundację na portalu Charytatywni Allegro i zakupiły owe przedmioty lub usługi.

Dzięki Państwa wspaniałej postawie i hojności – Fundacja zebrała kolejne pieniądze, które przeznaczy  na fundowanie stypendiów studenckich i uczniowskich. Ostateczna kwota uzyskana na aukcji zostanie podana w sprawozdaniach za rok 2020, które zamieścimy na naszej stronie.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na Państwa pomoc, nawet w tak trudnych okolicznościach, kiedy niemożliwe  było zaproszenie Państwa na tradycyjny Bal Charytatywny CORDARE.  Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku powrócimy do dawnej formuły. Życzymy Państwu zdrowia i jeszcze raz z całego serca dziękujemy!

Wśród tegorocznych Ofiarodawców przedmiotów na aukcję znaleźli się:

Ks. Robert BIEL  💓 Renata BŁASIAK  💓  CERTECH – Maria, Jan Kuca 💓 Andrzej FRANCZYK 💓GABINET  KOSMETYCZNY – Beata KĄDZIELAWA 💓 Edgar KALBERMATTEN  💓Anna KASPERKIEWICZ,  Stoyan GEORGIEV 💓Anna, Jan KIEŁBASA 💓 KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH w Radgoszczy 💓 Dorota, Andrzej PIKUL 💓RADBET – Beata, Marek KRECHNIAK 💓  SIGMA-GLASS – Piotr Sajdak 💓 Ks. Wiesław SKRABACZ  💓Mariusz SZUMLAŃSKI  💓 TARGUM – Małgorzata, Edward ZIELIŃSCY  💓  TEL-NET– Krzysztof  FRĄC 💓Marta WARIAS 💓 Ks. Stanisław WĄCHAŁA  💓  Edmund WILK 💓 VILLA VERDE – Agnieszka, Marek  TATARCZUCH 💓  ZAKŁAD OPTYCZNY Lucyna BIELAWSKA 💓

Lista KUPUJĄCYCH jest znacznie dłuższa, jednak ze względu na ochronę danych osobowych nie będziemy przedstawiać Ich z imienia i nazwiska.  WSZYSTKIM PAŃSTWU SERDECZNIE DZIĘKUJEMY 💓💓💓