Pomóżmy Hospicjum w dobie epidemii

Posted on Posted in Bez kategorii

Niespotykana dotąd epidemia, która boleśnie dotknęła cały świat, dotarła z wielką siłą także do Polski i niebezpiecznie puka do naszych drzwi..

Ostateczne konsekwencje tej epidemii są dzisiaj trudne do oszacowania. Nie ma jednak wątpliwości, że najboleśniej dotkliwe są one dla służby zdrowia i wszystkich zatroskanych o nasze zdrowie i życie.

Drożeje nie tylko żywność, ale przede wszystkim środki do dezynfekcji i konieczne do ochrony personelu przed zakażeniem. Najbardziej narażony jest personel medyczny, a w grupie podwyższonego ryzyka są przede wszystkim osoby starsze. Z tej racji czujemy się w obowiązku z naszej strony wesprzeć dąbrowskie Hospicjum i DPS, które nie są wprawdzie na pierwszej linii frontu, ale z tej też racji nie mogą liczyć w tych trudnych czasach na inne dodatkowe wsparcie.

Wszystkich gotowych włączyć się w naszą akcję  prosimy o wpłaty na nasze konto z dopiskiem “Hospicjum”. Niech będzie to wyraz naszej miłości bliźniego i swoista jałmużna wielkopostna, której nie składamy na tradycyjną niedzielną tacę, ale na konto CORDARE. Pieniądze te zostanę niezwłocznie przekazane na rzecz Hospicjum.

Ze względów bezpieczeństwa prosimy, aby pomagać tylko poprzez wpłaty na konto.

Wynika to z troski zarówno o zdrowie Państwa, jak i podopiecznych Hospicjum oraz Domu Pomocy Społecznej.

Fundacja ze swej strony składa serdeczne podziękowanie za ten dar serca.

 

Jak dokonać wpłaty – numer konta

Pobierz plakat: Pomoc dla hospicjum